Kas ir Mikropigmentācija jeb permanentais meikaps:

  Mikropigmentācija ir kosmētiska procedūra, kuras mērķis ir noturīgs grims. Procedūras laikā ādā, epidermas līmenī, tiek implantēts pigments. Pigmenti ir speciāli radīti acīm, lūpām un uzacīm. Ar mikropigmentācijas palīdzību var uzlabot vai paspilgtināt sejas vaibstus. Pēc noteikta laika posma šī procedūra atstāj iespēju no jauna modelēt sejas līnijas.

  Šis noturīgais grims dod iespēju ietaupīt laiku, kas ir svarīgi aktīviem cilvēkiem.  Šim grimam ir universāla daba, tas ik brīdi liek izskatīties nevainojami jebkuros laika apstākļos – pludmalē, sporta zālē, saunā. Mūsdienīgai sievietei grims ir kļuvis par pienākumu, tādēļ šis faktors ir svarīgs strādājot profesijās, kur jāizskatās perfekti un pārliecināti jebkurā brīdī.

  Tā kā pigmentētās zonas ar laiku kļūst bālākas, tad sekojot stila un gaumes izmaiņām, var koriģēt gan kontūras, gan krāsu.  Sievietēm zaudējot acu asumu, iegūstot krunciņas un pigmentāciju uz sejas, permanentais grims ir vienīgā iespēja ik dienas izskatīties lieliski un pārliecināti.  Ar mikropigmentācijas palīdzību var notušēt rētas, „zaķa lūpu”, notušēt alopēcijas skartos ādas laukumus, kā arī imitēt krūšu oreolu nenodarot veselībai nekādu kaitējumu.

 

Kā tiek veikta mikropigmentācijas procedūra:

-mikropigmentācija – tā ir optimāla pigmenta mikrodevu ievadīšana ādā jau pirmaja procedūrā;

-pigments tiek ievadīts ādā 0,5-1mm dziļumā ar maztraumatisku adatu;

- pigmenta fiksācija ādā notiek bez tetovējuma kreveles izveidošanās, tas nodrošina tā vienmērīgu izbalēšanu (izvadīšanu), kas var ilgt no pāris mēnešiem līdz pāris gadiem;

- pierādījums tam, ka notiek pilnvērtīgs ādas atjaunošanās process ir tas, ka pigmentētajā zonā atkal parādās iedegums, kas piešķir krāsai dabiskumu;

- āda pārstrādā pigmentu no viena līdz pusotram mēnesim, pēc tam ir redzams galējais rezultāts;

- aprīkojuma efektivitāte ļauj sasniegt labus rezultātus uz ādas ar jebkuru struktūru (blīvai, rētainai, ar tetovējumiem);

- ar mikropigmentācijas palīdzību var padarīt savu ārējo izskatu koptu, harmonisku, dabiski – skaistu.

 

Prasības veicot mikropigmentāciju:

- stingri ievēro medicīniskās prasības;

- speciālisti - ar padziļinātām zināšanām higiēnas, vizāžistikas, koloristikas jomās;

- augsti tehnoloģisks, higiēnisks, efektīvs aprīkojums;

- vienreiz lietojami, ne toksiski, hipoalerģiski pigmenti dabiskos toņos;

- procedūras norises protokola ievērošana;

- obligāta savlaicīga klienta informēšana par visiem svarīgajiem procedūras aspektiem;

- obligāta iepriekšēja alergoprove.

 

Lūpas

Ideālas lūpas – tās ir simetriskas, izteiksmīgas, proporcionālas lūpas. Diemžēl ne visus cilvēkus daba ir apveltījusi ar tādām lūpām, bet ar mikropigmentācijas palīdzību jūs varat iegūt lūpas, par kurām vienmēr esat sapņojuši!

Skaista kontūra – katrs to saprot savādāk. Daži par tādu uzskata maksimāli dabisku, citiem patīk spilgta un vairāk pamanāma kontūra. Mikropigmentācijas speciālisti par tādu uzskata maksimāli līdzīgu dabiskajai kontūrai.

Pakalpojuma izcenojums:

 

Uzacis

Uzacis ir viens no elementiem, kas dominē mūsu sejas vaibstos. Tās palīdz mums izrādīt savas emocijas. To izliekums atkārto pieres aprises, parāda cik harmoniskas ir sejas proporcijas. Uzacis uz sejām, kuras ir pieņemts saukt par skaistām, parasti ir simetriskas, tām ir precīzas aprises un vienmērīgs matiņu pārklājums, to nokrāsa ir harmonijā ar seju un matiem. Zem uzacs var redzēt gaismas akcentu, ko atstaro jauna, gluda āda. Šāds efekts var kļūt par realitāti praktiski uz jebkuras sejas.

Labam speciālistam tas ir sasniedzams rezultāts, kad viņa rīcībā ir jaunākais aprīkojums, pieredze un plašs iespēju klāsts.

Nekrītiet izmisumā, ja ir noticis tā, ka matiņu uzacīm nav. No jebkuras situācijas ir izeja!

Daļēja vai pilnīga harmonijas un struktūras atjaunošana notiek ikreiz, kad speciālists veic uzacu mikropigmentācijas procedūru, bet tikai ilgnoturīgam meikapam ir tik neierobežotas iespējas.

 

Acis

Mēs vienmēr nosauksim par skaistām acis, kurām ir horizontāla, mandeļveidīga forma ar horizontālu vai nedaudz uz acs ārējo kaktiņu vērstu pozīciju, bieza, pūkaina skrospstu līnija, kas izceļ acu formu un rada vieglu ēnu uz augšējā plakstiņa.

Padariet acis izteiksmīgas! Iegūstiet jaunu, svaigu skatienu uz ilgu laiku!

 

Procedūras izcenojums:

Konsultācija pirms mikropigmentācijas procedūras – speciālists informē klientu par visiem procedūras aspektiem. Tai skaitā par kontrindikācijām, iespējamajām komplikācijām, pirms procedūras sagatavošanās īpatnībām un pēc procedūras kopšanu. Veic alergoprovi, lai pārliecinātos, ka klientam nav alerģiska reakcija uz pigmentu. Izveidos paraugzīmēju, kurš palīdzēs atrast optimālu formu un pozīciju plānotajam ilglaicīgajam grimam.

Konsultācija - bez maksas

Acu līnijas mikropigmentācija augšējā + apakšējā - 65€

Uzacu mikropigmentācija - 90€

Lūpu mikropigmentācija - 100-130€

Korekcija pēc 1 mēneša - 45€

Atjaunošana (līdz 24 mēnešu periodam):

            Acu līnija - 45€

            Uzacis - 65€

            Lūpas - 85-105€

 

 


 

 

 

 

 
Preču pasūtīšana un piegāde